تور هند
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 820

نقشه جزیره گوا

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

اگر با تور هند به گوا سفر کردید ،می توانید با تهیه نقشه جزیره گوا به راحتی در این شهر گردش کنید.در نقشه گوا هند می توانید هتل های گوا، تفریحات گوا و دیدنی های گوا را بیابید و بی آنکه نیاز باشد از کسی سوال کنید و یا با از لیدر تور کمک بخواهید مسیرها را بیابید و گردش خود در این شهر لذت ببرید.نقشه گوا در هند و نقشه توریستی گوا از جمله وسایلی ست که در طول سفر به شهر ساحلی گوا به دردتان خواهد خورد و از آن می توانید اطلاعات زیادی درباره گوا استخراج کنید.
در سفر هند همچون سایر سفرها ،داشتن یک نقشه از ملزومات سفر است .گوا شهری ساحلی و بندری در هند ست که بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است این شهر ساحلی در ساحل غربی هند در منطقه کونکان واقع شده است که از شمال به ایالت ماهاراشتارا، از شرق و جنوب به ایالت کارانتاکا و از غرب به دریای عرب متصل شده است.
گوا به عنوان مروارید شرق و بهشت گردشگری معروف می باشد که با وجود زیبایی هایی که در خود نهفته است سالانه میلیونها گردشگر را به خود جذب کرده است و مساحتی بالغ بر 3.702 کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است. پایتخت این شهر ساحلی ،پانجیم نام دارد و آب و هوای آن در بیشتر ایام سال گرم و شرجی می باشد که برای استفاده از دریا گزینه ی مناسبی ست و برای اقامت می توانید به هتل های ساحلی گوا مراجعه کنید.

خواندن 631 بار